主页面
Zasady korzystania z opcji poker i bukmacher
帮助
  1. Opcje „Poker” i „Bukmacher” umożliwiają Użytkownikowi grę w pokera lub uczestnictwo w zakładów bukmacherskich jedynie w świecie wirtualnym, a w żadnym wypadku w świecie realnym. Użytkownik przyjmuje do wiadomości, iż jest to tylko gra, a nie świat rzeczywisty.
  2. Użytkownik nie może uzyskać korzystając z opcji „Poker ” i opcji „Bukmacher” jakiejkolwiek korzyści majątkowej, ani pieniędzy ani nagrody rzeczowej, w szczególności nie może uzyskać Punktów Plus.

OPCJA POKER

Polega ona na tym, iż kierowany przez Użytkownika Piłkarz może rozgrywać z Piłkarzami kierowanymi przez innych Użytkowników turnieje pokera. Gra on w pokera wyłącznie za „pieniądze”, które zarobi on w Grze. Nie chodzi tutaj o prawdziwe pieniądze ale o zarobek kierowanego przez Użytkownika Piłkarza (a nie Użytkownika), za jego działania w Grze (np.. pensje, premie z tytułu strzelonych goli, nagroda za zdobycie pucharu czy pieniądze otrzymane z transferu). W żadnym wypadku Użytkownik nie może zamienić pieniędzy zarobionych przez Piłkarza na Punkty Premium. Możliwość gry w Pokera ma nadać grze jak najbardziej realny wymiar. Prawdziwy piłkarz za zarobione pieniądze może np. skorzystać z basenu, siłowni, iść do kina, wynająć trenera, skorzystać z profesjonalnej pomocy medycznej czy rehabilitacji w celu poprawy kondycji czy zdrowia.. Wszelkie takie opcje są dostępne w Grze. Wiadomo, iż piłkarze nieraz grają także w karty (często za zarobione przez siebie pieniądze) i również taką opcję umożliwia Portal. Jeśli Piłkarz wygra więc w Pokera jakiekolwiek pieniądze, są one dodawane do jego zarobku w grze, który nie podlega wymianie ani na Punkty Plus, ani na prawdziwe pieniądze. Aby jeszcze bardziej urealnić grę w Pokera, przyjęliśmy np. zasadę, iż Piłkarz – junior może wygrać w pokera maksymalnie 500 zł jego wirtualnego zarobku.

OPCJA BUKMACHER

Polega na tym, iż kierowany przez Użytkownika Piłkarz może obstawiać wyniki meczów, ale nie są to mecze rzeczywiste, tylko mecze odbywające się w grze, a więc mecze wirtualne. 

Aby grać u bukmachera, kierowany przez Użytkownika Piłkarz musi osiągnąć 8 poziom popularności. Aby wysłać kupon, musi on kliknąć na interesujący kurs meczu. Przy każdym meczu widnieje tabelka z wartości 1, x i 2. „1” oznacza deklarację Piłkarza, że mecz wygrają gospodarze, „x” - remis, natomiast „2” to wygrana gości. Po kliknięciu na kurs może on wybrać stawkę – minimum 1 zł, maksymalnie 10 zł (dla Piłkarzy kierowanych przez Użytkowników posiadających Konto Premium maksymalnie 15 zł). Jeśli Piłkarz dobrze obstawi wynik, wygrywa on pieniądze o wartości stawki przemnożonej przez obstawiony kurs. Jeśli przegra, obstawione pieniądze przepadają. Piłkarz może obstawić kilka meczów, wtedy kurs ostateczny stanowi iloczyn stawki i wszystkich obstawionych kursów. Aby taki kupon miał status wygranej, wszystkie przewidziane meczu muszą zostać zakończone po myśli Piłkarza. Można maksymalnie obstawić dwa razy ten sam mecz.

推荐朋友一起玩!

发送!
每推荐一个玩家都有机会得到免费的会员服务
TOP50 Gry
Copyright © 2011 by go2goal